wget 1.8.1 - en to he translation catalogue (172 entries)

en: 
              [ skipping %dK ]
he: 
              [ %dK לע גלדמ ]

en: 
        The file is already fully retrieved; nothing to do.
he: 
      .יהשלכ הלועפב ךרצ ןיא ;ךשמנ זאמ הנתשה אל ץבוקה לש ולדוג

en: 
    CTRL+Break received, redirecting output to `%s'.
    Execution continued in background.
    You may stop Wget by pressing CTRL+ALT+DELETE.
he: 
           .`%s'-ל טלפ תיינפה ,CTRL+Break ץחלנ
                            .עקרב ךשמיי עוציבה
    .CTRL+ALT+DELETE תשקה י"ע Wget רוצעל ןתינ

en: 
    Continued download failed on this file, which conflicts with `-c'.
    Refusing to truncate existing file `%s'.
he: 
    ,ףקותב `-c' ןייפאמו תויה .הלשכנ הז ץבוק לש ךשמה-תכישמ
    .`%s' םייק ץבוק בתכשל יתורשפאב ןיא

en: 
    FINISHED --%s--
    Downloaded: %s bytes in %d files
he: 
    --%s-- העשב םייתסה
    םיתב %s ,םיצבק %d וכשמנ

en: 
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
he: 
    .םירצק םינייפאמל םג םייחרכה ,םיכורא םינייפאמל םייחרכהה םיטנמוגרא

en: 
    Originally written by Hrvoje Niksic <hniksic@arsdigita.com>.
he: 
    .Hrvoje Niksic <hniksic@arsdigita.com> י"ע רוקמב הבתכנ וז תינכת

en: 
    REST failed, starting from scratch.
he: 
    .הלחתהמ ליחתמ ;הלשכנ REST תדוקפ

en: 
    REST failed; will not truncate `%s'.
he: 
    .`%s' לש םדוק ןכות קוחמל יאשר ינניא ;הלשכנ REST תדוקפ

en:  (%s bytes)
he:   (םיתב %s)

en:  (unauthoritative)
he:  (הכרעה)

en:  [%s to go]
he:  [%s דוע ראשנ]

en:  [following]
he:  רחא בקוע

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld.
he: .רגסנ רוביחה ,%s-ב (%s) םיתב %ld ירחא הלקת

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld/%ld.
he: .רגסנ רוביחה ,%s-ב (%s) םיתב %ld/%ld ירחא הלקת

en: %s (%s) - Data connection: %s;
he: (%s :העש  %s :בצק) םינותנה קיפאב (%s) הלקת :

en: %s (%s) - Read error at byte %ld (%s).
he: .%s-ב %s בצקב ולבקתנש םיתב %ld ירחא (%s) האירק תלקת

en: %s (%s) - Read error at byte %ld/%ld (%s).
he: .%s-ב %s בצקב ולבקתנש םיתב %ld/%ld ירחא (%s) האירק תלקת

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld])
he: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld]

en: %s received, redirecting output to `%%s'.
he: %s ולבקתה ,`%%s'-ל טלפ תיינפה

en: %s request sent, awaiting response...
he: ...הבושת תלבקל ןיתממ ,החלשנ %s תיינפ

en: %s: %s, closing control connection.
he: .רגסנ הרקבה קיפא ,%s-ב (%s) הלקת

en: %s: %s: Cannot convert `%s' to an IP address.
he: %s: IP תבותכל הרמהל תנתינ הנניא %s תארוהב `%s'

en: %s: %s: Invalid specification `%s'.
he: %s: %s הארוהב `%s' יוגש ךרע

en: %s: %s: Not enough memory.
he: .%s תינכת לש %s הרגשב ןורכז קיפסמ ןיא

en: %s: %s: Please specify always, on, off, or never.
he: %s: never וא off ,on ,always םיכרע קר תלבקמ %s הארוה

en: %s: %s: Please specify on or off.
he: %s: דבלב off וא on םיכרע תלבקמ %s הארוה

en: %s: %s: invalid command
he: %s: %s היוגש הדוקפ

en: %s: %s:%d: unknown token "%s"
he: %s: %s:%d: "%s" תרכומ-יתלב חתפמ תלימ

en: %s: %s:%d: warning: "%s" token appears before any machine name
he: %s: %s:%d: בשחמה םש רדגוהש ינפל העיפומ "%s" חתפמ תלימ :הרהזא

en: %s: Cannot read %s (%s).
he: .%s תינכת י"ע %s ץבוק תחיתפב (%s) הלקת

en: %s: Error in %s at line %d.
he: .%s תינכת רובע היוגש %s ץבוקב %d הרוש

en: %s: Invalid specification `%s'
he: .%s הארוהב `%s' יוגש ךרע

en: %s: Redirection cycle detected.
he: .%s תינכתב תילגעמ היינפה התלגתה

en: %s: Warning: Both system and user wgetrc point to `%s'.
he: %s: שמתשמה לש ןהו תכרעמה לש ןה wgetrc ץבוקכ שמשמ `%s' :הרהזא

en: %s: cannot stat %s: %s
he: %s תינכתב %s ץבוקל השיגב (%s) הלקת

en: %s: corrupt time-stamp.
he: .היוגש ןמז תמיתח לעב אוה `%s' ץבוק

en: %s: debug support not compiled in.
he: .`--debug' ןייפאמב הכימת םע התנבנ אל %s תינכתה

en: %s: illegal option -- %c
he: %s: יקוח-יתלב ןייפאמ -- %c

en: %s: illegal option -- `-n%c'
he: %s: `-n%c' יוגש ןייפאמ

en: %s: missing URL
he: %s: רסח URL

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
he: %s תינכת רובע טנמוגרא לבקמ וניא `%c%s' ןייפאמ

en: %s: option `%s' is ambiguous
he: %s תינכת רובע יעמשמ-דח וניא `%s' ןייפאמ

en: %s: option `%s' requires an argument
he: %s תינכת רובע טנמוגרא בייחמ `%s' ןייפאמ

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
he: %s תינכת רובע טנמוגרא לבקמ וניא `--%s' ןייפאמ

en: %s: option requires an argument -- %c
he: %s: טנמוגרא בייחמ ןייפאמ -- %c

en: %s: unknown/unsupported file type.
he: .ךמתנ וניא וא רכומ-יתלב גוסמ וניה `%s' ץבוק

en: %s: unrecognized option `%c%s'
he: %s תינכת י"ע רכומ וניא `%c%s' ןייפאמ

en: %s: unrecognized option `--%s'
he: %s תינכת י"ע רכומ וניא `--%s' ןייפאמ

en: (no description)
he: (העודי-יתלב הביס)

en: (try:%2d)
he: (%2d 'סמ ןויסנ)

en: ==> CWD not needed.
he: ==> .תשרדנ הניא CWD תדוקפ

en: ==> CWD not required.
he: ==> .CWD תדוקפב ךרוצ ןיא

en: Already have correct symlink %s -> %s
he: .םייק רבכ %s -> %s ילובמיס רושיק

en: Authorization failed.
he: .תומיאה בלשב ןולשכ

en: Bind error (%s).
he: .(%s) תורשקתה תלקת

en: Can't be verbose and quiet at the same time.
he: .הז תא הז םירתוס quiet-ו verbose

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time.
he: .הז תא הז םירתוס ןורחא ןוכדע ןמז םושירו םימייק םיצבק לע הרימש

en: Cannot back up %s as %s: %s
he: %s-ל יוביגכ %s תביתכב (%s) הלקת

en: Cannot convert links in %s: %s
he: ב (%s: %s) םירושיק תרמה תלקת

en: Cannot initiate PASV transfer.
he: .PASV תטישב הרבעה עינתהל ןתינ אל

en: Cannot open cookies file `%s': %s
he: `%s' תויגוע ץבוק תחיתפ תעב (%s) הלקת העריא

en: Cannot parse PASV response.
he: .PASV תדוקפל הנעמ שרפל ןתינ אל

en: Cannot write to `%s' (%s).
he: .`%s' תביתכב (%s) הלקת

en: Connecting to %s:%hu...
he: %s:%hu-ל תורשקתה ןויסנ

en: Connection to %s:%hu refused.
he: .החדנ %s:%hu-ל תורשקתה ןויסנ

en: Continuing in background.
he: .עקרב ךישממ

en: Control connection closed.
he: רגסנ הרקבה קיפא

en: Converting %s...
he: %s תרמה

en: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001 Free Software Foundation, Inc.
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
he: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001 Free Software Foundation, Inc.
                                     ,תלעות איבת איהש הווקת ךותמ תצפומ וז תינכת
                                 עמתשמב-תוירחא אל וליפא ;תוירחא בתכ לכ אלל םלוא
                                 ,םיטרפל .תמיוסמ תילכת וזיאל המאתה וא תוריחס לש
                                        .GNU General Public License-ב ונייע אנא

en: Could not find proxy host.
he: .השרומ תרש אצמנ אל

en: Creating symlink %s -> %s
he: .%s -> %s ילובמיס רושיק רצוי

en: Data transfer aborted.
he: הקספוה םינותנ תרבעה

en: Directories:
      -nd  --no-directories            don't create directories.
      -x,  --force-directories         force creation of directories.
      -nH, --no-host-directories       don't create host directories.
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   save files to PREFIX/...
           --cut-dirs=NUMBER           ignore NUMBER remote directory components.
he:                                                                     :תיקיות
                             תושדח תויקית רוצית לא  -nd  --no-directories
                           תושדח תויקית רוצית דימת  -x,  --force-directories
        םיצבקה ודרוה ונממ רתאה םשב תויקית רוצית לא  -nH, --no-host-directories
               PFX/... היקית תחת םיצבקה לכ תא רומש  -P,  --directory-prefix=PFX
                תויקיתה תומשמ םינושאר םיקלח N טמשה       --cut-dirs=N

en: Directory
he:        היקית

en: Download quota (%s bytes) EXCEEDED!
he: !(םיתב %s) הכישמ תלבגממ הגירח

en: Download:
           --bind-address=ADDRESS   bind to ADDRESS (hostname or IP) on local host.
      -t,  --tries=NUMBER           set number of retries to NUMBER (0 unlimits).
      -O   --output-document=FILE   write documents to FILE.
      -nc, --no-clobber             don't clobber existing files or use .# suffixes.
      -c,  --continue               resume getting a partially-downloaded file.
           --dot-style=STYLE        set retrieval display style.
      -N,  --timestamping           don't re-retrieve files unless newer than local.
      -S,  --server-response        print server response.
           --spider                 don't download anything.
      -T,  --timeout=SECONDS        set the read timeout to SECONDS.
      -w,  --wait=SECONDS           wait SECONDS between retrievals.
           --waitretry=SECONDS      wait 1...SECONDS between retries of a retrieval.
      -Y,  --proxy=on/off           turn proxy on or off.
      -Q,  --quota=NUMBER           set retrieval quota to NUMBER.
he:                                                                :םיצבק תכישמ
     ימוקמ בשחמב (IP וא בשחמ םש) ADDR תבותכל רשקתה       --bind-address=ADDR
      (הלבגמ ןיא ועמשמ 0) תורשקתה תונויסנ רפסמ עבק  -t,  --tries=NUMBER
                                    FILE-ל טלפ חלש  -O   --output-document=FILE
    םהמ תואסרג המכ רומשת לאו םימייק םיצבק סורהת לא  -nc, --no-clobber
                 תקספה הב הדוקנהמ ץבוק דירוהל ךשמה  -c,  --continue
                    הכישמה תומדקתה תגוצת ןונגס עבק       --dot-style=STYLE
      םיימוקמ םיצבקמ םינכדועמ םניאש םיצבק ךושמת לא  -N,  --timestamping
                           תרשהמ םיעיגמה םירסמ גצה  -S,  --server-response
                                      רבד ךושמת לא       --spider
                         טלקל הנתמהל יברימ ןמז עבק  -T,  --timeout=SECONDS
                             תוכישמ ןיב הייהשה עבק  -w,  --wait=SECONDS
                       תונויסנ ןיב תוינש N דע ןתמה       --waitretry=N
                         השרומ תרשב שמתשת לא\שמתשה  -Y,  --proxy=on/off
    (הלבגמ ןיא ועמשמ 0) הכישמל םיתב תומכ תלבגמ עבק  -Q,  --quota=NUMBER

en: ERROR: Redirection (%d) without location.
he: .רתא םש אלל בותינ (%d) יוניש :הלקת

en: End of file while parsing headers.
he: .תורתוכה חותינ ידכ ךות טלק רמג

en: Error closing `%s': %s
he: `%s' תריגסב (%s) הלקת

en: Error in Set-Cookie, field `%s'
he: יוגש Set-Cookie תרתוכ לש `%s' הדש

en: Error in server greeting.
he: .יוגש תרשה לש החיתפ רסמ

en: Error in server response, closing control connection.
he: .רגסנ הרקבה קיפא ,תרש לש יוגש הנעמ

en: Error writing to `%s': %s
he: `%s'-ל הביתכב (%s) הלקת

en: FTP options:
      -nr, --dont-remove-listing   don't remove `.listing' files.
      -g,  --glob=on/off           turn file name globbing on or off.
           --passive-ftp           use the "passive" transfer mode.
           --retr-symlinks         when recursing, get linked-to files (not dirs).
he:                                                                :FTP ינייפאמ
                              listing יצבק קחמת לא  -nr, --dont-remove-listing
        םיצבק תומשב הבחרה יותב הכימת ליעפת לא\לעפה  -g,  --glob=on/off
                 ("PASV") תיביספ הרבעה תטישב שמתשה       --passive-ftp
       םירושיק לש הרטמ יצבק ךושמ ,תיביסרוקר הכישמב       --retr-symlinks

en: Failed to get certificate key from %s
he: %s-מ רושיא חתפמ תלבקב הלקת

en: Failed to load certificates from %s
he: %s-מ (certificates) רושיא תויות תניעטב הלקת

en: Failed to set up an SSL context
he: (SSL) חטבואמ רודיש תביבס תריציב הלקת

en: Failed to unlink symlink `%s': %s
he: `%s' ילובמיס רושיק תקיחמב (%s) הלקת

en: Failed writing HTTP request: %s.
he: .HTTP תיינפ לש החילשב (%s) הלקת

en: File
he:         ץבוק

en: File `%s' already there, not retrieving.
he: .ותוא ךושמל ךרוצ ןיא ,ןאכ רבכ `%s' ץבוק

en: File `%s' already there, will not retrieve.
he: .ךשמיי אל ןכ-לעו ,םייק רבכ `%s' ץבוק

en: GNU Wget %s, a non-interactive network retriever.
he: .ליעפמ תופתתשה אלל תשרהמ םיצבק תכישמ ,%s אסריג GNU Wget תינכת

en: Giving up.
he: !ענכנ ינא

en: HTTP options:
           --http-user=USER      set http user to USER.
           --http-passwd=PASS    set http password to PASS.
      -C,  --cache=on/off        (dis)allow server-cached data (normally allowed).
      -E,  --html-extension      save all text/html documents with .html extension.
           --ignore-length       ignore `Content-Length' header field.
           --header=STRING       insert STRING among the headers.
           --proxy-user=USER     set USER as proxy username.
           --proxy-passwd=PASS   set PASS as proxy password.
           --referer=URL         include `Referer: URL' header in HTTP request.
      -s,  --save-headers        save the HTTP headers to file.
      -U,  --user-agent=AGENT    identify as AGENT instead of Wget/VERSION.
           --no-http-keep-alive  disable HTTP keep-alive (persistent connections).
           --cookies=off         don't use cookies.
           --load-cookies=FILE   load cookies from FILE before session.
           --save-cookies=FILE   save cookies to FILE after session.
he:                                                               :HTTP ינייפאמ
                        HTTP שמתשמ לש ומש USER יהי       --http-user=USER
                     HTTP שמתשמ לש ותמסיס PASS יהי       --http-passwd=PASS
            תרשב ןומטמב ורמשנש םינותנ השרת לא\השרה  -C,  --cache=on/off
                         .html תמויס םיצבקה לכל ןת  -E,  --html-extension
                     `Content-Length' תרתוכמ םלעתה       --ignore-length
                   תורתוכה ךותב STRING תזורחמ לותש       --header=STRING
                 השרומ תרשב שמתשמה לש ומש USER יהי       --proxy-user=USER
              השרומ תרשב שמתשמה לש ותמסיס PASS יהי       --proxy-passwd=PASS
             HTTP תיינפל `Referer: URL' תרתוכ ףסוה       --referer=URL
                        טלפ יצבקב HTTP תורתוכ רומש  -s,  --save-headers
       ליגרכ Wget/VERSION םוקמב AGENT תינכתכ ההדזה  -U,  --user-agent=AGENT
         (דימתמ HTTP רוביח) keep-alive-ב שומיש לטב       --no-http-keep-alive
                        (cookies) תויגועב שמתשת לא       --cookies=off
           הדובעה תליחת ינפל FILE ץבוקמ תויגוע ןעט       --load-cookies=FILE
                הדובעה רמגב FILE ץבוקב תויגוע רומש       --save-cookies=FILE

en: Host not found
he: אצמנ אל חראמ בשחמ

en: Index of /%s on %s:%d
he: /%s היקיתב %s:%d-ב םיצבק תמישר

en: Invalid PORT.
he: .PORT תלקת

en: Invalid host name
he: חראמ-בשחמ לש יוגש םש

en: Invalid name of the symlink, skipping.
he: .טמשוי ץבוקה ,רכומ וניא ילובמיס רושיק ץבוק לש ומש

en: Invalid port specification
he: יוגש האיצי ןויצ

en: Last-modified header invalid -- time-stamp ignored.
he: .ןמזה תמיתחמ םלעתמ -- היוגש ןורחא יוניש ןמז תרתוכ

en: Last-modified header missing -- time-stamps turned off.
he: .תונימז ויהי אל ןמז תומיתח -- האצמנ אל ןורחא יוניש ןמז תרתוכ

en: Length: %s
he: %s :ךרוא

en: Link
he:        רושיק

en: Loading robots.txt; please ignore errors.
he: .האיגש תועדוהמ םלעתהל אנ ;robots.txt ץבוק ןעוט

en: Location: %s%s
he: %s :רתאל בותינ יוניש%s

en: Logged in!
he: ב החלצה

en: Logging and input file:
      -o,  --output-file=FILE     log messages to FILE.
      -a,  --append-output=FILE   append messages to FILE.
      -d,  --debug                print debug output.
      -q,  --quiet                quiet (no output).
      -v,  --verbose              be verbose (this is the default).
      -nv, --non-verbose          turn off verboseness, without being quiet.
      -i,  --input-file=FILE      download URLs found in FILE.
      -F,  --force-html           treat input file as HTML.
      -B,  --base=URL             prepends URL to relative links in -F -i file.
           --sslcertfile=FILE     optional client certificate.
           --sslcertkey=KEYFILE   optional keyfile for this certificate.
he:                                                             :ןמויו טלק יצבק
                             FILE ץבוקל תועדוה חלש  -o,  --output-file=FILE
                            FILE ץבוקל תועדוה ףסוה  -a,  --append-output=FILE
                   תואיגש יופינב הרזעל תועדוה ספדה  -d,  --debug
                           (תועדוה אלל) הטקש הלועפ  -q,  --quiet
            (לדחמה תרירב יהוז)  ריבכמל תועדוה ספדה  -v,  --verbose
         הטקש הלועפל רובעת לא ךא ,תועדוה יוביר לטב  -nv, --non-verbose
                   FILE ץבוק ךותמ הכישמל םי-URL חק  -i,  --input-file=FILE
             HTML טמרופב וניה -i-ב טלק ץבוק יכ חנה  -F,  --force-html
     URL-ל םייסחי םניה -i-ל טנמוגראב םימושרה םיצבק  -B,  --base=URL
                 חוקל בשחמל רושיא ץבוק ןויצ תורשפא       --sslcertfile=FILE
               הז רושיא רובע חתפמ ץבוק ןויצ תורשפא       --sslcertkey=KEYFILE

en: Logging in as %s ...
he: %s-כ הסינכ ןויסנ

en: Login incorrect.
he: .היוגש הסי

en: Mail bug reports and suggestions to <bug-wget@gnu.org>.
he:     .<bug-wget@gnu.org> תבותכל רופישל תועצהו (bugs) הלקת יחוויד וחלש

en: Malformed status line
he: בצמה תרוש לש יוגש הנבמ

en: No URLs found in %s.
he: .%s-ב URL ףא אצמנ אל

en: No data received
he: טלק ינותנ ולבקתה אל

en: No matches on pattern `%s'.
he: .`%s' תינבתל תומאתה ןיא

en: No such directory `%s'.
he: .תמייק הניא `%s' היקית

en: No such file `%s'.
he: .םייק וניא `%s' ץבוק

en: No such file or directory `%s'.
he: .םימייק היקית וא ץבוק וניא `%s'

en: Not descending to `%s' as it is excluded/not-included.
he: .המישרהמ האצוה וא הללכנ אלש םושמ `%s'-ל סנכיהלמ ענמנ

en: Not sure
he:  עודי אל גוס

en: Output will be written to `%s'.
he: .`%s'-ל בתכיי טלפ

en: Proxy %s: Must be HTTP.
he: .HTTP תויהל בייח :%s השרומ תרש

en: Read error (%s) in headers.
he: .תורתוכ תאירק תעב (%s) תלקת

en: Recursion depth %d exceeded max. depth %d.
he: .וילע הלוע %d לעופב קמוע ךא ,%d אוה יברימ היסרוקר קמוע

en: Recursive accept/reject:
      -A,  --accept=LIST                comma-separated list of accepted extensions.
      -R,  --reject=LIST                comma-separated list of rejected extensions.
      -D,  --domains=LIST               comma-separated list of accepted domains.
           --exclude-domains=LIST       comma-separated list of rejected domains.
           --follow-ftp                 follow FTP links from HTML documents.
           --follow-tags=LIST           comma-separated list of followed HTML tags.
      -G,  --ignore-tags=LIST           comma-separated list of ignored HTML tags.
      -H,  --span-hosts                 go to foreign hosts when recursive.
      -L,  --relative                   follow relative links only.
      -I,  --include-directories=LIST   list of allowed directories.
      -X,  --exclude-directories=LIST   list of excluded directories.
      -nh, --no-host-lookup             don't DNS-lookup hosts.
      -np, --no-parent                  don't ascend to the parent directory.
he:                                          :תיביסרוקר הכישמ תעב הייחד וא הלבק
            םיקיספ י"ע תודרפומ תורתומ תומויס תמישר  -A,  --accept=LIST
            םיקיספ י"ע תודרפומ תורוסא תומויס תמישר  -R,  --reject=LIST
       םיקיספ י"ע םידרפומ םירתומ םימוחת תומש תמישר  -D,  --domains=LIST
       םיקיספ י"ע םידרפומ םירוסא םימוחת תומש תמישר       --exclude-domains=LIS
                     HTML יפדב FTP ירושיק רחא בוקע       --follow-ftp
     םיקיספ י"ע םידרפומ בוקעל שי םהירחא HTML תמישר       --follow-tags=LIST
                          םלעתהל שי םהמ HTML תמישר  -G,  --ignore-tags=LIST
       םירחא םיבשחמל תשגל ןתינ תיביסרוקר הכישמ תעב  -H,  --span-hosts
                 יסחי םש ילעב םירושיק ירחא קר בוקע  -L,  --relative
                               תורתומ תויקית תמישר  -I,  --include-directories=L
                               תורוסא תויקית תמישר  -X,  --exclude-directories=L
                 תשרב םיבשחמ שופיחל DNS-ב שמתשת לא  -nh, --no-host-lookup
                                בא תייקיתל הלעת לא  -np, --no-parent

en: Recursive retrieval:
      -r,  --recursive          recursive web-suck -- use with care!
      -l,  --level=NUMBER       maximum recursion depth (inf or 0 for infinite).
           --delete-after       delete files locally after downloading them.
      -k,  --convert-links      convert non-relative links to relative.
      -K,  --backup-converted   before converting file X, back up as X.orig.
      -m,  --mirror             shortcut option equivalent to -r -N -l inf -nr.
      -p,  --page-requisites    get all images, etc. needed to display HTML page.
he:                                                            :תיביסרוקר הכישמ
      (!תרהזוה האר !ןכוסמ) -- תיביסרוקר הכישמ רשפא  -r,  --recursive
    לבגומ-יתלב קמועל וא 0 ,היסרוקרל יברימ קמוע עבק  -l,  --level=NUMBER
                הכישמ רמגב תימוקמ םיצבקה לכ תא קחמ       --delete-after
                              םייסחיל םירושיק ךופה  -k,  --convert-links
                    הכיפה ינפל יוביגכ ץבוק לכ רומש  -K,  --backup-converted
           -r -N -l inf -nr םינייפאמה ףוריצל רוציק  -m,  --mirror
             HTML תגוצתל םישרדנה םיצבקה לכ תא ךושמ  -p,  --page-requisites

en: Rejecting `%s'.
he: .החדנ `%s'

en: Remote file is newer than local file `%s' -- retrieving.
he: .ךשמיי ץבוקה -- `%s' ימוקמ ץבוקמ רתוי ינכדע קחורמ ץבוק

en: Remote file is newer, retrieving.
he: .ךשמיי ץבוקה ,רתוי ינכדע קחורמ ץבוק

en: Remote file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
he: .ךשמיי אל ץבוקה -- `%s' ימוקמ ץבוקמ רתוי ינכדע וניא קחורמ ץבוק

en: Removed `%s'.
he: .קחמנ `%s' ץבוק

en: Removing %s since it should be rejected.
he: .קחמיי ןכ-לעו החדנ %s

en: Removing %
he: .%s קחומ

en: Retrying.
he: .ףסונ ןויס

en: Reusing connection to %s:%hu.
he: .%s:%hu-ל רוביחב שמתשהל ךישממ

en: Server error, can't determine system type.
he: .תכרעמ גוס עובקל תורשפא ןיא ,תרש לש יוגש הנעמ

en: Server file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
he: .ךשמיי אל ץבוקה -- `%s' ימוקמ ץבוקמ רתוי ינכדע וניא תרשב ץבוק

en: Skipping directory `%s'.
he: .`%s' היקית טימשמ

en: Starting WinHelp %s
he: ."WinHelp %s" ליעפמ

en: Startup:
      -V,  --version           display the version of Wget and exit.
      -h,  --help              print this help.
      -b,  --background        go to background after startup.
      -e,  --execute=COMMAND   execute a `.wgetrc'-style command.
he:                                                                      :לוחית
                               תינכתה תסריג תא גצה  -V,  --version
                                   הז הרזע ךסמ גצה       --help
                       לוחית רמגב עקרב הדובעל רובע  -b,  --background
                           wgetrc ןונגסב הדוקפ עצב  -e,  --execute=COMMAND

en: Symlinks not supported, skipping symlink `%s'.
he: .`%s' ץבוק טימשמ ,םיכמתנ םניא ילובמיס רושיק יצבק

en: Syntax error in Set-Cookie at character `%c'.
he: .`%c' ות תברקב Set-Cookie תרתוכ לש יוגש ריבחת

en: Syntax error in Set-Cookie: premature end of string.
he: .ידמ םדקומ תמייתסמ תזורחמה :Set-Cookie תרתוכ לש יוגש ריבחת

en: The server refuses login.
he: .הסינכ השרמ וניא תרשה

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
he: .ךשמיי ץבוקה -- (%ld :ימוקמ ץבוק) ההז וניא לדוג

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
he: .ךשמיי ץבוקה -- (%ld :ימוקמ ץבוק) ההז וניא לדוג

en: Try `%s --help' for more options.
he: .רתוי בר עדימ תגצהל `%s --help' שיקהל הסנ

en: Trying without the specified certificate
he: נ
    תשרדנ רושיא תיות אלל ךישמהל ןוי

en: Unable to delete `%s': %s
he: `%s' קוחמל ןויסנב (%s) הלקת

en: Unable to establish SSL connection.
he: .(SSL) חטבואמ רשק ץורע םיקהל ןתינ אל

en: Unknown authentication scheme.
he: .תרכומ-יתלב תומיא תטיש

en: Unknown er
he: ההוזמ-יתלב הלקת

en: Unknown type `%c', closing control connection.
he: .רגסנ הרקבה קיפא ,רכומ וניא `%c' הרבעה גוס

en: Unknown/unsupported protocol
he: ךמתנ וניא וא רכומ-יתלב לוקוטורפ

en: Unsupported listing type, trying Unix listing parser.
he: .Unix טמרופ ומכ שרפל הסנמ ,רכומ-יתלב גוסמ םיצבק תמישר

en: Usage: %s NETRC [HOSTNAME]
he: %s NETRC [חראמ-בשחמ םש]  :שומישה ןפוא

en: ]
     | Usage: %s [OPTION]... [URL].
he[0]: %s [ןייפאמ]... [URL]... :שומיש ןפוא

en: Using `%s' as listing tmp file.
he: .םיצבק תמישר תלבקל ינמז ץבוקכ `%s'-ב שמתשמ

en: Warning: wildcards not supported in HTTP.
he: .HTTP-ב םיכמתנ םניא (wildcards) הללכה יות :הרהזא

en: Will not retrieve dirs since depth is %d (max %d).
he: .רתוי בר %d ןקמוע ןכש וכשמיי אל תויקית ;%d יברימ קמוע

en: Will try connecting to %s:%hu.
he: .%s:%hu-ל רשקתהל הסנמ

en: Write failed, closing control connection.
he: .רגסנ הרקבה קיפא ,הביתכב הלקת

en: Wrote HTML-ized index to `%s' [%ld].
he: `%s'-ל הבתכנ םיתב %ld לדוגבו HTML טמרופב םיצבק תמישר

en: Wrote HTML-ized index to `%s'.
he: `%s'-ל הבתכנ HTML טמרופב םיצבק תמישר

en: connected!
he: ב החלצה

en: done.
he:  <== החלצהב עצוב

en: done.
he:  <== החלצהב עצוב

en: done.
he:  <== החלצהב עצוב

en: nothing to do.
he: ב ךרוצ ןיא

en: time unknown
he:   עודי אל ןוכדע ןמז
