wget 1.8.1 - en to uk translation catalogue (189 entries)

en: 
        The file is already fully retrieved; nothing to do.
uk: 
        Файл вже повністю завантажено; нема чого робити.

en: 
    %*s[ skipping %dK ]
uk: 
    %*s[ пропуск %dK ]

en: 
    %s received, redirecting output to `%s'.
uk: 
    отримано %s, перенаправлюємо виведення в `%s'.

en: 
    Continued download failed on this file, which conflicts with `-c'.
    Refusing to truncate existing file `%s'.
uk: 
    Невдача відновлення завантаженяя файлу, конфлікт з параметром `-c'.
    Відмова від обрізання існуючого файлу `%s'.

en: 
    FINISHED --%s--
    Downloaded: %s bytes in %d files
uk: 
    ЗАКІНЧЕНО --%s--
    Скачано: %s байтів в %d файлах(і)

en: 
    Mandatory arguments to long options are mandatory for short options too.
uk: 
    'Довгі' параметри сприймають ті ж аргументи, що і короткі.

en: 
    Originally written by Hrvoje Niksic <hniksic@arsdigita.com>.
uk: 
    Автор: Hrvoje Niksic <hniksic@arsdigita.com>.

en: 
    REST failed, starting from scratch.
uk: 
    Команда REST не вдалась, починаємо з нуля.

en: 
    REST failed; will not truncate `%s'.
uk: 
    Команда REST не вдалась, не обрізаємо `%s'.

en:  (%s bytes)
uk:  (%s байт)

en:  (%s to go)
uk:  (%s залишилось)

en:  (unauthoritative)
uk:  (не точно)

en:  [%s to go]
uk:  [%s залишилось]

en:  [following]
uk:  [перехід]

en: %d redirections exceeded.
uk: %d зациклень - більше, ніж допустимо.

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld.
uk: .
    %s (%s) - З'єднання закрито в позиції %l

en: %s (%s) - Connection closed at byte %ld/%ld.
uk: %s (%s) - З'єднання закрито в позиції %ld/%ld.

en: %s (%s) - Data connection: %s;
uk: %s (%s) - З'єднання: %s;

en: %s (%s) - Read error at byte %ld (%s).
uk: %s (%s) - Помилка читання в позиції %ld (%s).

en: %s (%s) - Read error at byte %ld/%ld (%s).
uk: %s (%s) - Помилка читання в позиції %ld/%ld (%s).

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld]
uk: %s (%s) - `%s' збережено [%ld/%ld]

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld/%ld])
uk: %s (%s) - `%s' збережено [%ld/%ld]

en: %s (%s) - `%s' saved [%ld]
uk: %s (%s) - `%s' збережено [%ld]

en: %s ERROR %d: %s.
uk: %s ПОМИЛКА %d: %s.

en: %s request sent, awaiting response...
uk: %s-запит надіслано, очікуєм відповіді...

en: %s: %s, closing control connection.
uk: %s: %s, закриття керуючого з'єднання.

en: %s: %s: Cannot convert `%s' to an IP address.
uk: %s: %s: Не можу перетворити `%s' на ip-адресу.

en: %s: %s: Invalid progress type `%s'.
uk: %s: %s: Невірне задання стилю відображення прогресу `%s'.

en: %s: %s: Invalid specification `%s'.
uk: %s: %s: Неправильне вказання `%s'.

en: %s: %s: Not enough memory.
uk: %s: %s: Недостатньо пам'яті.

en: %s: %s: Please specify always, on, off, or never.
uk: %s: %s: Будь-ласка вкажіть always, on, off чи never.

en: %s: %s: Please specify on or off.
uk: %s: %s: Будь-ласка вкажіть on чи off.

en: %s: %s: invalid command
uk: %s: %s: невірна команда

en: %s: %s:%d: unknown token "%s"
uk: %s: %s:%d: невідома лексема "%s"

en: %s: %s:%d: warning: "%s" token appears before any machine name
uk: %s: %s:%d: попередження: лексема "%s" перед іменем машини

en: %s: %s; disabling logging.
uk: %s: %s; відключаємо протоколювання.

en: %s: BUG: unknown command `%s', value `%s'.
uk: %s: ПОМИЛКА: невідома команда `%s', значення `%s'.

en: %s: Cannot read %s (%s).
uk: %s: Неможливо прочитати %s (%s).

en: %s: Cannot resolve incomplete link %s.
uk: %s: Не можу розібрати неповне посилання %s.

en: %s: Couldn't find usable socket driver.
uk: %s: Не можу знайти потрібний драйвер.

en: %s: Error in %s at line %d.
uk: %s: Помилка в %s (рядок %d).

en: %s: Invalid specification `%s'
uk: %s: Неправильне вказання `%s'.

en: %s: Redirection cycle detected.
uk: %s: Зациклення перенаправлення.

en: %s: Warning: Both system and user wgetrc point to `%s'.
uk: %s: Увага: Як системний wgetrc так і wgetrc користувача вказують на `%s'.

en: %s: cannot stat %s: %s
uk: %s: не можу виконати stat %s: %s

en: %s: corrupt time-stamp.
uk: %s: пошкоджена мітка часу.

en: %s: debug support not compiled in.
uk: %s: підтримку відлагодження не вкомпільовано.

en: %s: illegal option -- %c
uk: %s: невірний параметр -- %c

en: %s: illegal option -- `-n%c'
uk: %s: невірний параметр -- `-n%c'

en: %s: missing URL
uk: %s: не вказано URL

en: %s: option `%c%s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр `%c%s' не може мати аргументу

en: %s: option `%s' is ambiguous
uk: %s: неоднозначний параметр `%s'

en: %s: option `%s' requires an argument
uk: %s: параметру `%s' необхідний аргумент

en: %s: option `--%s' doesn't allow an argument
uk: %s: параметр `--%s' не може мати аргументу

en: %s: option requires an argument -- %c
uk: у
    %s: параметру необхідний аргумент --

en: %s: unknown/unsupported file type.
uk: %s: невідомий тип файлу (або не підтримується).

en: %s: unrecognized option `%c%s'
uk: %s: нерозпізнаний параметр `%c%s'

en: %s: unrecognized option `--%s'
uk: %s: нерозпізнаний параметр `--%s'

en: (no description)
uk: (без опису)

en: (try:%2d)
uk: (спроба:%2d)

en: ==> CWD not needed.
uk: ==> CWD не потрібно.

en: ==> CWD not required.
uk: ==> CWD не вимагається.

en: Already have correct symlink %s -> %s
uk: Символьне посилання %s -> %s вже існує.

en: Authorization failed.
uk: Авторизація невдалася.

en: Bind error (%s).
uk: Помилка зв'язування (%s).

en: Can't be verbose and quiet at the same time.
uk: Режими verbose та quiet не можна використовувати одночасно.

en: Can't timestamp and not clobber old files at the same time.
uk: Режими підтримки міток часу та збереження старих файлів несумісні.

en: Cannot back up %s as %s: %s
uk: Не можу зберегти копію %s під іменем %s: %s

en: Cannot convert links in %s: %s
uk: Не можу перетворити посилання в %s: %s

en: Cannot initiate PASV transfer.
uk: Не можу ініціювати PASV-передачу.

en: Cannot open cookies file `%s': %s
uk: Не можу відкрити файл з куками `%s': %s

en: Cannot parse PASV response.
uk: Помилка синтаксичного аналізу відповіді PASV.

en: Cannot write to `%s' (%s).
uk: Помилка запису в `%s' (%s).

en: Connecting to %s:%hu...
uk: Встановлення з'єднання з %s:%hu...

en: Connecting to %s[%s]:%hu...
uk: Встановлення з'єднання з %s[%s]:%hu...

en: Continuing in background, pid %d.
uk: Продовжуємо у фоновому режимі, номер процесу %d.

en: Continuing in background.
uk: Продовжуємо у фоновому режимі.

en: Control connection closed.
uk: Керуюче з'єднання закрито.

en: Converted %d files in %.2f seconds.
uk: Зконвертовано %d файлів за %.2f секунд.

en: Converting %s...
uk: Перетворення %s...

en: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001 Free Software Foundation, Inc.
uk: Copyright (C) 1995, 1996, 1997, 1998, 2000, 2001Фундація Вільного Програмного Забезпечення.

en: Could not find proxy host.
uk: Не знайдено проксі-сервер.

en: Could not seed OpenSSL PRNG; disabling SSL.
uk: Не можу розібрати OpenSSL PRNG; відключаємо SSL.

en: Creating symlink %s -> %s
uk: Створюємо символьне посилання %s -> %s

en: Data transfer aborted.
uk: Передачу даних перервано.

en: Directories:
      -nd  --no-directories            don't create directories.
      -x,  --force-directories         force creation of directories.
      -nH, --no-host-directories       don't create host directories.
      -P,  --directory-prefix=PREFIX   save files to PREFIX/...
           --cut-dirs=NUMBER           ignore NUMBER remote directory components.
uk: Каталоги:
      -nd  --no-directories            не створювати каталоги.
      -x,  --force-directories         примусове створення каталогів.
      -nH, --no-host-directories       не створювати каталоги з іменами хостів.
      -P,  --directory-prefix=ПРЕФІКС  зберігати файли в ПРЕФІКС/...
           --cut-dirs=ЧИСЛО            ігнорувати певне ЧИСЛО компонентів каталогу.

en: Directory
uk: Каталог

en: Download quota (%s bytes) EXCEEDED!
uk: ВИЧЕРПАНО обмеження на завантаження (%s байтів)!

en: Download:
           --bind-address=ADDRESS   bind to ADDRESS (hostname or IP) on local host.
      -t,  --tries=NUMBER           set number of retries to NUMBER (0 unlimits).
      -O   --output-document=FILE   write documents to FILE.
      -nc, --no-clobber             don't clobber existing files or use .# suffixes.
      -c,  --continue               resume getting a partially-downloaded file.
           --progress=TYPE          select progress gauge type.
      -N,  --timestamping           don't re-retrieve files unless newer than local.
      -S,  --server-response        print server response.
           --spider                 don't download anything.
      -T,  --timeout=SECONDS        set the read timeout to SECONDS.
      -w,  --wait=SECONDS           wait SECONDS between retrievals.
           --waitretry=SECONDS      wait 1...SECONDS between retries of a retrieval.
           --random-wait            wait from 0...2*WAIT secs between retrievals.
      -Y,  --proxy=on/off           turn proxy on or off.
      -Q,  --quota=NUMBER           set retrieval quota to NUMBER.
           --limit-rate=RATE        limit download rate to RATE.
uk: Скачування:
           --bind-address=АДРЕСА    прив'язка до локальної адреси.
      -t,  --tries=ЧИСЛО            обмежити кількість спроб (0 - безліч).
      -O   --output-document=ФАЙЛ   записувати документи у ФАЙЛ.
      -nc, --no-clobber             не перезаписувати існуючі файли або + суфікс .#
      -c,  --continue               продовжити завантаження існуючого файлу.
           --dot-style=СТИЛЬ        задати СТИЛЬ відображення процесу роботи.
      -N,  --timestamping           не завантажувати файли, які старші, ніж локальні.
      -S,  --server-response        друкувати відповідь серверу.
           --spider                 нічого не завантажувати.
      -T,  --timeout=СЕКУНДИ        обмежити час очікування відповіді.
      -w,  --wait=СЕКУНДИ           встановити затримку між завантаженнями.
           --waitretry=СЕКУНДИ      зачекати 1...СЕКУНД між спробами отримання.
           --random-wait            зачекати 0...2*WAIT cекунд між спробами.
      -Y,  --proxy=on/off           перемикач використання проксі.
      -Q,  --quota=БАЙТИ            обмежити загальний об'єм файлів.
           --limit-rate=ШВИДКІСТЬ   обмежити швидкість завантаження.

en: ERROR: Redirection (%d) without location.
uk: ПОМИЛКА: Перенаправлення (%d) без вказування адреси.

en: End of file while parsing headers.
uk: Кінець файлу під час синтаксичного розбору заголовків.

en: Error closing `%s': %s
uk: Помилка закриття `%s': %s

en: Error in Set-Cookie, field `%s'
uk: Помилка в куках, поле `%s'

en: Error in proxy URL %s: Must be HTTP.
uk: Проксі-сервер %s має бути HTTP.

en: Error in server greeting.
uk: Помилка в привітанні серверу.

en: Error in server response, closing control connection.
uk: Помилка в реакції серверу, закриття керуючого з'єднання.

en: Error parsing proxy URL %s: %s.
uk: Помилка розбору адреси проксі %s: %s.

en: Error writing to `%s': %s
uk: Помилка запису в `%s': %s

en: FTP options:
      -nr, --dont-remove-listing   don't remove `.listing' files.
      -g,  --glob=on/off           turn file name globbing on or off.
           --passive-ftp           use the "passive" transfer mode.
           --retr-symlinks         when recursing, get linked-to files (not dirs).
uk: Параметри FTP:
      -nr, --dont-remove-listing не видаляти файли `.listing'.
      -g,  --glob=on/off         перемикач роботи з шаблонами імен файлів.
           --passive-ftp         використовувати "пасивний" тип передачі.
           --retr-symlinks       завантажувати з FTP символічні посилання.

en: Failed to get certificate key from %s
uk: Невдалося отримати ключ-сертифікат з %s

en: Failed to load certificates from %s
uk: Не вдалося завантажити сертифікат з %s

en: Failed to set up an SSL context
uk: Не вдалося встановити SSL

en: Failed to unlink symlink `%s': %s
uk: Не вдалося видалити символьне посилання `%s': %s

en: Failed writing HTTP request: %s.
uk: Помилка запису HTTP-запиту: %s.

en: File
uk: Файл

en: File `%s' already there, not retrieving.
uk: Файл `%s' вже є тут, не завантажуємо.

en: File `%s' already there, will not retrieve.
uk: Файл `%s' вже є тут, не завантажуємо його.

en: GNU Wget %s, a non-interactive network retriever.
uk: GNU Wget %s, Автоматичний завантажувач файлів з мережі.

en: Giving up.
uk: Аварійне завершення.

en: HTTP options:
           --http-user=USER      set http user to USER.
           --http-passwd=PASS    set http password to PASS.
      -C,  --cache=on/off        (dis)allow server-cached data (normally allowed).
      -E,  --html-extension      save all text/html documents with .html extension.
           --ignore-length       ignore `Content-Length' header field.
           --header=STRING       insert STRING among the headers.
           --proxy-user=USER     set USER as proxy username.
           --proxy-passwd=PASS   set PASS as proxy password.
           --referer=URL         include `Referer: URL' header in HTTP request.
      -s,  --save-headers        save the HTTP headers to file.
      -U,  --user-agent=AGENT    identify as AGENT instead of Wget/VERSION.
           --no-http-keep-alive  disable HTTP keep-alive (persistent connections).
           --cookies=off         don't use cookies.
           --load-cookies=FILE   load cookies from FILE before session.
           --save-cookies=FILE   save cookies to FILE after session.
uk: Параметри HTTP:
           --http-user=ІМ'Я      визначити ІМ'Я http-користувача.
           --http-passwd=ПАРОЛЬ  визначити ПАРОЛЬ для http-запитів.
      -C,  --cache=on/off        дозволити/ні дані, кешовані на сервері.
      -E,  --html-extension      записувати всі файли text/html з розширенням .html
           --ignore-length       ігнорувати поле заголовку `Content-Length'.
           --header=РЯДОК        вставляти РЯДОК в HTTP-заголовки.
           --proxy-user=ІМ'Я     визначити ІМ'Я користувача для проксі-серверу.
           --proxy-passwd=ПАРОЛЬ визначити ПАРОЛЬ для проксі-серверу.
           --referer=URL         включити `Referer: URL' заголовок в HTTP-запит.
      -s,  --save-headers        записувати HTTP-заголовки у файл.
      -U,  --user-agent=АГЕНТ    задати ім'я АГЕНТу замість Wget/ВЕРСІЯ.
           --no-http-keep-alive  заборонити HTTP keep-alive (постійні з'єднання).
           --cookies=off         не використовувати куки.
           --load-cookies=FILE   перед сесією брати куки з ФАЙЛу.
           --save-cookies=FILE   в кінці сесії записати куки у ФАЙЛ.

en: Host not found
uk: Хост не знайдено

en: Index of /%s on %s:%d
uk: Лістинг каталогу /%s на %s:%d

en: Invalid PORT.
uk: Невірний PORT.

en: Invalid dot style specification `%s'; leaving unchanged.
uk: Некоректне вказання стилю `%s'; лишаємо без зміни.

en: Invalid name of the symlink, skipping.
uk: Невірне ім'я символьного посилання, пропукаємо.

en: Last-modified header invalid -- time-stamp ignored.
uk: Некоректний заголовок last-modified -- ігноруємо мітки часу.

en: Last-modified header missing -- time-stamps turned off.
uk: Відсутній заголовок last-modified -- мітки часу вимкнено.

en: Length:
uk: Довжина:

en: Length: %s
uk: Довжина: %s

en: Link
uk: Посилання

en: Loading robots.txt; please ignore errors.
uk: Завантажуємо файл robots.txt; не зважайте на помилки.

en: Location: %s%s
uk: Адресa: %s

en: Logged in!
uk: Реєстрація вдалась!

en: Logging and input file:
      -o,  --output-file=FILE     log messages to FILE.
      -a,  --append-output=FILE   append messages to FILE.
      -d,  --debug                print debug output.
      -q,  --quiet                quiet (no output).
      -v,  --verbose              be verbose (this is the default).
      -nv, --non-verbose          turn off verboseness, without being quiet.
      -i,  --input-file=FILE      download URLs found in FILE.
      -F,  --force-html           treat input file as HTML.
      -B,  --base=URL             prepends URL to relative links in -F -i file.
           --sslcertfile=FILE     optional client certificate.
           --sslcertkey=KEYFILE   optional keyfile for this certificate.
           --egd-file=FILE        file name of the EGD socket.
uk: Протоколювання та вхідний файл:
      -o,  --output-file=ФАЙЛ     записувати повідомлення у ФАЙЛ.
      -a,  --append-output=ФАЙЛ   додавати повідомлення до ФАЙЛу.
      -d,  --debug                друкувати відлагоджувальні повідомлення.
      -q,  --quiet                працювати без виведення повідомлень.
      -v,  --verbose              багатослівне виведення (за змовчанням).
      -nv, --non-verbose          вимкнути багатослівність.
      -i,  --input-file=ФАЙЛ      читати URL з файлу.
      -F,  --force-html           трактувати вхідний файл як HTML.
      -B,  --base=URL             додавати URL до відносних посилань у -F -i файлі.
           --sslcertfile=ФАЙЛ     опціонально сертифікат клієнта.
           --sslcertkey=КЛЮЧ.ФАЙЛ опціонально ключ для цього сертифікату.
           --egd-file=ФАЙЛ        ім'я файлу для сокета EGD.

en: Logging in as %s ...
uk: Реєструємось як %s ...

en: Login incorrect.
uk: Ім'я чи пароль неправильні.

en: Mail bug reports and suggestions to <bug-wget@gnu.org>.
uk: Повідомлення про помилки та пропозиції надсилайте до <bug-wget@gnu.org>.

en: Malformed status line
uk: Несформований статусний рядок

en: No URLs found in %s.
uk: В %s не знайдено URL'ів.

en: No data received
uk: Не отримано даних

en: No matches on pattern `%s'.
uk: Немає співпадань з шаблоном `%s'.

en: No such directory `%s'.
uk: Каталог `%s' відсутній.

en: No such file `%s'.
uk: Файл `%s' відсутній.

en: No such file or directory `%s'.
uk: Файл чи каталог `%s' відсутній.

en: Not descending to `%s' as it is excluded/not-included.
uk: Пропускаємо каталог `%s' зі списку виключення.

en: Not sure
uk: Неточно

en: Output will be written to `%s'.
uk: Виведення буде записано до `%s'.

en: Read error (%s) in headers.
uk: Помилка читання в заголовках (%s).

en: Recursion depth %d exceeded max. depth %d.
uk: Глибина рекурсії %d перевищила максимальну глибину %d.

en: Recursive accept/reject:
      -A,  --accept=LIST                comma-separated list of accepted extensions.
      -R,  --reject=LIST                comma-separated list of rejected extensions.
      -D,  --domains=LIST               comma-separated list of accepted domains.
           --exclude-domains=LIST       comma-separated list of rejected domains.
           --follow-ftp                 follow FTP links from HTML documents.
           --follow-tags=LIST           comma-separated list of followed HTML tags.
      -G,  --ignore-tags=LIST           comma-separated list of ignored HTML tags.
      -H,  --span-hosts                 go to foreign hosts when recursive.
      -L,  --relative                   follow relative links only.
      -I,  --include-directories=LIST   list of allowed directories.
      -X,  --exclude-directories=LIST   list of excluded directories.
      -np, --no-parent                  don't ascend to the parent directory.
uk: Рекурсивне включення/виключення файлів:
      -A,  --accept=СПИСОК               список розширень на включення.
      -R,  --reject=СПИСОК               список розширень на виключення.
      -D,  --domains=СПИСОК              список дозволених доменів.
           --exclude-domains=СПИСОК      через кому список доменів, які виключати.
           --follow-ftp                  йти за FTP-посиланнями в HTML-документах.
           --follow-tags=СПИСОК          HTML тегів через кому, за якими можна йти.
      -G,  --ignore-tags=СПИСОК          HTML тегів через кому, які треба ігнор.
      -H,  --span-hosts                  переходити на інші хости під час рекурсії.
      -L,  --relative                    йти лиш за відносними посиланнями.
      -I,  --include-directories=СПИСОК  список дозволених каталогів.
      -X,  --exclude-directories=СПИСОК  список каталогів на виключення.
      -np, --no-parent                   не підніматися в батьківский каталог.

en: Recursive retrieval:
      -r,  --recursive          recursive web-suck -- use with care!
      -l,  --level=NUMBER       maximum recursion depth (inf or 0 for infinite).
           --delete-after       delete files locally after downloading them.
      -k,  --convert-links      convert non-relative links to relative.
      -K,  --backup-converted   before converting file X, back up as X.orig.
      -m,  --mirror             shortcut option equivalent to -r -N -l inf -nr.
      -p,  --page-requisites    get all images, etc. needed to display HTML page.
uk: Рекурсивне завантаження:
      -r,  --recursive             рекурсивний режим -- будьте обережні!
      -l,  --level=ЧИСЛО           макс. глибина рекурсії (0 - без обеження).
           --delete-after          локально видалити отримані файли.
      -k,  --convert-links         перетворювати посилання відносні.
      -K,  --backup-converted      зберігати старі файли перед конвертацією.
      -m,  --mirror                увімкнути режими, корисні для задзеркалення.
      -p,  --page-requisites       отримувати всі файли для повного збереження HTML

en: Rejecting `%s'.
uk: Пропускаємо `%s'.

en: Remote file is newer than local file `%s' -- retrieving.
uk: Файл `%s' на сервері новіший -- завантажуємо.

en: Remote file is newer, retrieving.
uk: Файл новіший, ніж локальний, завантажуємо.

en: Remote file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
uk: Локальний файл `%s' новіший -- не завантажуємо його.

en: Removed `%s'.
uk: `%s' видалено.

en: Removing %s since it should be rejected.
uk: Видяляємо %s, оскільки його треба пропустити.

en: Removing %
uk: Видалення %s.

en: Resolving %s...
uk: Визначення імені %s...

en: Retrying.
uk: Продовження спроб.

en: Reusing connection to %s:%hu.
uk: Повторне використання зв'язку з %s:%hu.

en: Server error, can't determine system type.
uk: Помилка серверу, не можу визначити тип системи.

en: Server file no newer than local file `%s' -- not retrieving.
uk: Локальний файл `%s' новіший -- не завантажуємо його.

en: Skipping directory `%s'.
uk: Пропускаємо каталог `%s'.

en: Starting WinHelp %s
uk: Запускаємо WinHelp %s

en: Startup:
      -V,  --version           display the version of Wget and exit.
      -h,  --help              print this help.
      -b,  --background        go to background after startup.
      -e,  --execute=COMMAND   execute a `.wgetrc'-style command.
uk: Запуск:
      -V,  --version           показати версію Wget.
      -h,  --help              вивести цю підказку.
      -b,  --background        перейти в фоновий режим після запуску.
      -e,  --execute=КОМАНДА   виконати команду типу `.wgetrc'.

en: Symlinks not supported, skipping symlink `%s'.
uk: Символьні посилання не підтримуються, пропускаємо `%s'.

en: Syntax error in Set-Cookie at character `%c'.
uk: Синтаксична помилка в куках, на символі `%c'.

en: Syntax error in Set-Cookie: premature end of string.
uk: Синтаксична помилка в куках: неочікуваний кінець файлу.

en: The server refuses login.
uk: Сервер відмовив у реєстрації.

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
uk: Довжини файлів не співпадають (локально: %ld) -- завантажуємо.

en: The sizes do not match (local %ld) -- retrieving.
uk: Довжини файлів не співпадають (локально: %ld) -- завантажуємо.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма поширюється з надією, що вона буде корисною,
    але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без гарантії КОРИСНОСТІ
    чи ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ КОНКРЕТНОЇ МЕТИ. Дивіться
    GNU General Public License для отримання детальнішої інформації.

en: Try `%s --help' for more options.
uk: Спробуйте `%s --help' для отримання детальної інформації.

en: Trying without the specified certificate
uk: Пробуємо без вказаного сертифікату

en: Unable to delete `%s': %s
uk: Не можу видалити `%s': %s

en: Unable to establish SSL connection.
uk: Не можу встановити SSL-з'єднання.

en: Unknown authentication scheme.
uk: Невідома схема аутентифікації.

en: Unknown er
uk: Невідома помилка

en: Unknown type `%c', closing control connection.
uk: Невідомий тип `%c', закриття керуючого з'єднання.

en: Unsupported listing type, trying Unix listing parser.
uk: Тип лістінгу невідомий, спроба розібрати в стилі лістингу Unix.

en: Usage: %s NETRC [HOSTNAME]
uk: Використання: %s NETRC [ІМ'Я МАШИНИ]

en: Usage: %s [OPTION]... [URL]...
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]... [URL]...

en: Using `%s' as listing tmp file.
uk: Лістинг буде збережено в тимчасовому файлі `%s'.

en: Warning: wildcards not supported in HTTP.
uk: Увага: в HTTP не підтримуються шаблони.

en: Will not retrieve dirs since depth is %d (max %d).
uk: Не завантажуємо каталоги оскільки глибина вже %d (максимум %d).

en: Write failed, closing control connection.
uk: Помилка запису, закриття керуючого з'єднання.

en: Wrote HTML-ized index to `%s' [%ld].
uk: Лістинг у HTML-форматі записано у файл `%s' [%ld].

en: Wrote HTML-ized index to `%s'.
uk: Лістинг у HTML-форматі записано у файл `%s'.

en: connected.
uk: під'єднано.

en: couldn't connect to %s:%hu: %s
uk: не вдалося під'єднатися до %s:%hu: %s

en: done.
uk: зроблено.

en: .
     | done
uk[0]: зроблено.

en: done.
uk: зроблено.

en: failed: %s.
uk: невдача: %

en: ignored
uk: ігнорується

en: nothing to do.
uk: нема чого робити.

en: time unknown
uk: час невідомий

en: unspecified
uk: не вказано
